Шановні колеги!

Для отримання 10 балів безперервного професійного розвитку, що засвідчуються сертифікатом учасника науково-практичної конференції «Актуальні питання невідкладної хірургії», яка відбулася у м. Харкові 15-16 грудня 2022 року у web-форматі, запрошуємо Вас пройти кваліфікаційне опитування на академічній платформі Edu.MedUA.online

Опитування складається з п’яти запитань що до матеріалу, який висвітлювався доповідачами конференції.

Поруч з кожним питанням Ви побачите підказку, в якій саме доповіді можна почути відповідь.

Схема проходження опитування:

1. Перейдіть за посиланням https://edu.medua.online/login/index.php
  2. В полі: Ім’я входу введіть e-mail адресу, вказану Вами при реєстрації на конференцію, і пароль від свого кабінету учасника конференції (якщо Ви не створювали доступ до кабінету – створіть його та підтвердіть реєстрацію на конференцію всередині кабінету /кнопка реєстрації після переходу за посиланням на конференцію/)
  3. Ви потрапите всередині системи на сторінку, яка містить іконку та посилання з назвою конференції «Актуальні питання невідкладної хірургії. м. Харків 28-29 квітня 2022 року».
  4. Натискаєте на посилання, та після переходу бачите посилання “Кваліфікаційне опитування”.
  5. Натисніть на це посилання, ознайомтесь з терміном проведення опитування та натисніть “Почати тест” для початку опитування.

У Вас є три спроби.

Після кожної зі спроб натисніть кнопку «Закінчити та відіслати відповіді»

Після цього, система покаже Вам результат, та правильні відповіді.

1. В разі наявності неправильних відповідей, перейдіть знову до посилання “Кваліфікаційне опитування”, і повторіть спробу.

Тривалість однієї (кожної) розпочатої спроби-1 доба.

Загальний термін тестування – до 18.12.2022

Протягом кількох днів після проходження кваліфікаційного опитування Ви зможете скачати в кабінеті користувача сертифікат про участь у конференції, з підтвердженням нарахованої кількості балів.

З повагою, Оргкомітет конференції